Báječný únik eBook

Fatimma.cz Báječný únik Image

INFORMACE

Hledáte knihu Báječný únik? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Anna Gavalda? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Báječný únik.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,95 MB

ISBN: 9788020421456

POPIS
Garance je nejmladší dítě zajímavých rodičů, kteří jsou společensky na výši, ale ne snobsky a měšťácky, spíše bohémsky. Má dva bratry a sestru, sourozenci se mají velmi rádi a drží při sobě, byť už mají svůj dospělý život. Kniha vypráví o výpravě sourozenců na svatbu příbuzného, konvenční svatbu ve vznešeném duchu. Jeden z bratrů, Vincent, který dělá kastelána v rodinném zámku (kde neteče voda, rekonstrukce pokračuje pomalu a na vstupném se dá sotva vydělat na živobytí), s nimi nejede, a tak sourozenci nechají svatbu svatbou a rozjedou se za ním. Stráví s ním příjemný den, zúčastní se jakési naprosto plebejské svatby na místě, znovu si uvědomí svoje silná sourozenecká pouta a lásku, kterou k sobě cítí.
STÁHNOUT ČÍST
Báječný únik - Anna Gavalda | Knihy na Martinus.cz
Báječný únik Autor Anna Gavalda. Anna Gavalda (*1970) …je celosvětově známá spisovatelka. Psát začala velice mladá, ale teprve po získání čtyř významných literárních cen se začala psaní věnovat „seriózněji".
Báječný únik / Nejlevnější knihy
Anna Gavalda: Báječný únik . Anna Gavalda: Báječný únik Simon, Garance a Lola, bratr a dvě sestry, se mají velmi rádi a drží při sobě, byť už mají svůj dospělý život.Téměř se nevídají - příležitostí ke společné výpravě je po dlouhé době svatba příbuzného na venkově.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY