Báječný únik eBook

Fatimma.cz Báječný únik Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Báječný únik! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Báječný únik a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Báječný únik.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,77 MB

ISBN: 9788020421456

POPIS
Garance je nejmladší dítě zajímavých rodičů, kteří jsou společensky na výši, ale ne snobsky a měšťácky, spíše bohémsky. Má dva bratry a sestru, sourozenci se mají velmi rádi a drží při sobě, byť už mají svůj dospělý život. Kniha vypráví o výpravě sourozenců na svatbu příbuzného, konvenční svatbu ve vznešeném duchu. Jeden z bratrů, Vincent, který dělá kastelána v rodinném zámku (kde neteče voda, rekonstrukce pokračuje pomalu a na vstupném se dá sotva vydělat na živobytí), s nimi nejede, a tak sourozenci nechají svatbu svatbou a rozjedou se za ním. Stráví s ním příjemný den, zúčastní se jakési naprosto plebejské svatby na místě, znovu si uvědomí svoje silná sourozenecká pouta a lásku, kterou k sobě cítí.
STÁHNOUT ČÍST
Báječný únik levně, cena 79 Kč | Srovnání cen zboží
Anna Gavalda: Báječný únik . Anna Gavalda: Báječný únik Simon, Garance a Lola, bratr a dvě sestry, se mají velmi rádi a drží při sobě, byť už mají svůj dospělý život.Téměř se nevídají - příležitostí ke společné výpravě je po dlouhé době svatba příbuzného na venkově.
Báječný únik - Anna Gavalda — Kniha.cz
Báječný únik. Anna Gavalda. Simon, Garance a Lola, bratr a dvě sestry, se mají velmi rádi a drží při sobě, byť už mají svůj dospělý život. Téměř se nevídají - příležitostí ke společné výpravě je po dlouhé době svatba příbuzného na venkově. Radost z toho,...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY