Hitler a ženy eBook

Fatimma.cz Hitler a ženy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hitler a ženy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hitler a ženy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Hitler a ženy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,57 MB

ISBN: 8072432451

POPIS
Autoři, kteří se již léta zabývají historií nacionálního socialismu a třetí říše, sestavili na základě výpovědí očitých svědků, zpráv z výslechů, osobních zpovědí a soukromých dopisů mimořádný a detailní portrét Hitlerova milostného života. I když Hitler sám o sobě rád prohlašoval „Má láska je Německo“, měl rád ženy, především velmi mladé, ale tajil své milostné vztahy a vystupoval až puritánsky. Přitom je prokazatelné, že Hitlerova osobnost a celý jeho vyšinutý charakter byly poznamenány jeho zvláštní, ne-li přímo deviantní sexualitou. Kniha, napsaná jako napínavá story, přerůstá v hlubokou studii člověka, který zahubil miliony lidí a další miliony na věky poznamenal.
STÁHNOUT ČÍST
Hitler a ženy - Ivan Sayer, Douglas Botting, pevná vazba ...
Hitler a ženy od Douglas Botting v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerovy ženy — Česká televize
Hitler a ženy (TV film) Hitler's Women; Dokumentární / Historický. Velká Británie, 2001, 53 min. Obsah Ženy se hned na začátku staly nejsilnějšími pilíři kultu Hitlerovy osobnosti. Zatímco někteří historici zdůrazňují jejich roli v nacistické mašinérii, jiní je vnímají jako oběti propagandy a nacistického konceptu ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY