Naslouchání eBook

Fatimma.cz Naslouchání Image

INFORMACE

Naslouchání je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Konzbul. Přečtěte si s námi knihu Naslouchání na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Naslouchání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 9788072952014

POPIS
"Autoři knih o duchovním životě často hovoří o trojím naslouchání: naslouchání vlastnímu srdci, naslouchání Božímu slovu (Bibli) a naslouchání církvi. Všichni známe situaci, kdy jsme při bohoslužbě naslouchali kázání Co jsme při tom dělali? Počítali lidi v lavicích, listovali v kancionálu, modlili se, aby už kazatel řekl amen a nebo opravdu naslouchali? Všechno asi mělo nějaký význam, ale možná jsme při tom zapomněli na jednu věc, že kázání předpokládá naslouchání a to nejen u posluchačů, ale i u kazatele, přestože to nejdůležitější často není řečeno. Tato drobná knížka chce jen nepatrně přispět k naslouchání kázání v liturgickém roce C, zda se jí to podaří, nebo ne, posuďte sami ..."
STÁHNOUT ČÍST
PDF Pasivní naslouchání
Hlavním cílem naslouchání je umožnit klientovi, aby se během sezení zbavil veškerých negativních myšlenek a emocí. Kouč je zde v roli naslouchajícího a nedává žádné nevyžádané rady, nehodnotí a neodsuzuje Vás ani to, jak situaci prožíváte.
Bedlivé naslouchání - Neviditelný pes
Základní forma naslouchání, znamená soustředěně a s porozuměním vnímat toho, koho posloucháme. ~ Vychází z naslouchání pozorného. ~ Charakterizováno slovy jako: vcítit se, soucítit, vytušit, rozpoznat, rozumět, pochopit. ~ Pravidla aktivního naslouchání:] Pozornost posluchače je zcela zaměřena na hovořícího.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY