Úžasní koně eBook

Fatimma.cz Úžasní koně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Úžasní koně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Úžasní koně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Úžasní koně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,54 MB

ISBN: 9788073592080

POPIS
Milovníci koní, kteří mají v oblibě také různé perličky a zajímavosti, najdou v této barevné knize množství překvapivých informací ze všech oblastí souvisejících s koňmi, ať už jde o zbarvení, pověry, legendy, historii i současnost. Více než 400 informačních bloků čerpá ze všech myslitelných zdrojů: od stránek odborných časopisů až po první řady kolbišť a dostihových drah. Najdete zde odpovědi na mnohé neobvyklé otázky, ale také praktické rady, týkající se jízdy na koni, péče o koně a hlavní zásady bezpečnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Úžasní koně levně, cena 129 Kč | Srovnání cen zboží
Kdo propadl jejich kouzlu, pro toho jsou koně láska na celý život. Také už člověku spolehlivě slouží tisíce let, což platí i pro menší houževnaté dříče z hor. Huculy, velšské pony či horské koně z Bosny, jež na svých hřbetech vždy donesli těžký náklad i majitele spolehlivě do cíle. Ročnímu období navzdory.
Únor 2012 « Archiv | Úžasní koně - vše pro milovníky koní
Kupte knihu Úžasní koně od Gary Mullen na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY