Zvířata Austrálie eBook

Fatimma.cz Zvířata Austrálie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zvířata Austrálie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zvířata Austrálie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

NÁZEV SOUBORU: Zvířata Austrálie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,97 MB

ISBN: 9788071510352

POPIS
Knížka je určena všem milovníkům přírody, kteří se chtějí něco dozvědět o skrytém, zajímavém a často složitém životě zvířat, žijících s námi na jedné planetě. Útlá publikace ovšem zmiňuje jen druhy nápadné, ohrožené či vzácné, zasluhující si zvláštní pozornost, zaměřuje se hlavně na typické australské savce, ptáky, i některé zástupce plazů, obojživelníků, ryb a některých bezobratlích.
STÁHNOUT ČÍST
Austrálie - Wikipedie
Austrálie, oficiálně Australské společenství (anglicky Commonwealth of Australia) - v českém prostředí též Australský svaz - je federativní stát na jižní polokouli nacházející se na stejnojmenném kontinentu.Kromě pevninské části ho tvoří i velký ostrov Tasmánie a množství menších ostrovů v Jižním, Indickém a Tichém oceánu.
Jaká jsou nebezpečná zvířata v Austrálii? 10 ...
Příroda Austrálie je exotická pro dovolenou i cestování. Historie kontinentu umožnila vyvinout rostliny a zvířata, které nenajdete jinde na světě. Podnebí je v Austrálii ideální pro návštěvu národních parků i zajímavých míst během evropské zimy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY