Jste dobrý šéf? eBook

Fatimma.cz Jste dobrý šéf? Image

INFORMACE

Jste dobrý šéf? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Emmett C. Murphy. Přečtěte si s námi knihu Jste dobrý šéf? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Jste dobrý šéf?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,45 MB

ISBN: 8072261835

POPIS
Řídíte tým pracovníků? Potom se pravděpodobně ptáte často sami sebe, zdali své podřízené vedete správně, zdali je Váš styl řízení právě ten pravý. Vždyť existují další a možná mnohem účinnější metody! Podobná situace nastává, jestliže se chystáte přijmout na manažerskou pozici nového pracovníka. Jak vybrat nejvhodnějšího kandidáta a jak rozpoznat, že má pro řídící roli vhodné předpoklady? Jakou adekvátní příležitost mu nabídnout a jak ho v budoucnu formovat, aby „zrál“ a stával se ve své pozici lepším a lepším? Tyto otázky a řada dalších se honí hlavou každému, komu záleží na výsledku a kdo chápe, že vedení lidí patří mezi stěžejní pilíře, bez kterých nelze vytýčeného cíle dosáhnout. Kde se poučit, jak vést lidi? U vynikajících vůdčích osobností! Lidský pokrok spěje nezadržitelně kupředu a výjimečné vůdčí osobnosti jej uměly a umějí předjímat, svou vůlí i vnitřní silou ovlivnit a navíc posunout tím správným směrem dopředu. Tak je to i požadováno na dobrém manažerovi. A jak na to? Autor knihy Leadership IQ, Emmet C. Murphy provedl se svými kolegy výzkum, ve kterém v konečné fázi identifikovali 1 029 současných výjimečných vůdčích osobností v USA. Zanalyzovali jejich způsoby práce a zobecnili je do sedmi principů vedení lidí. Přinášejí svěží, jednoduchý a jasný pohled na manažerskou práci. Jejich sedm principů vedení lidí by se mělo stát abecedou manažera náročného na sebe sama. Ctižádostivý vedoucí pracovník by si měl při každém z důležitých rozhodnutí rozebrat v duchu, zdali se rozhoduje a jedná právě na základě těchto principů. K nesporným výhodám publikace patří, že ji doplňují živé příklady – látku demonstruje na situacích z denní praxe a čtivých ukázkách z historie. A navíc v ní najdete i rozsáhlý test, který Vám prozradí, jak jste na tom Vy. Patříte mezi ty vynikající, nebo stojíte naopak teprve na spodních příčkách, které Vás dovedou k nebesům jedinečných vůdčích osobností?
STÁHNOUT ČÍST
JAK SE POZNÁ DOBRÝ ŠÉF? - Příběh brandu
Kromě toho je to to samé, jako by vám nadřízený řekl, že se diví, že při rekordní zaměstnanosti jste vy pořád mezi tou většinou zaměstnaných. Tedy že jste naprosto neschopní. A to dobrý manažer prostě neříká. 7) Nezajímají mě problémy, chci slyšet řešení. Všechno špatně.
Tisíce lajků neznamenají, že jste dobrý fotograf, říká šéf ...
Tisíce lajků neznamenají, že jste dobrý fotograf, říká šéf poroty kalendáře Nikon Soutěž Nikon kalendář - moje srdeční záležitost slaví letos desáté výročí. Chceme, aby lidé uměli poznat, která fotka je dobrá, říká předseda poroty.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY