Hřích abbého Moureta eBook

Fatimma.cz Hřích abbého Moureta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hřích abbého Moureta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hřích abbého Moureta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Hřích abbého Moureta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

ISBN: 9788073902421

POPIS
Sergej Mouret po složení kněžských slibů odjede na farnost v zapadlé francouzské vesnici Artaud. Do nové práce, kterou vnímá jako poslání, se vrhne s nadšením. Pro místní je ale mnohem důležitější každodenní starost a boj o chléb vezdejší, kterého mají tak málo, než rozjímání nad božskou dokonalostí a Panenkou Marií. Vše se náhle změní, když abbé Mouret při návštěvě sousedního panství zahlédne krásnou správcovu schovanku Albínu... První vydání románu čtenáře zaskočilo - všichni totiž čekali další Zolovo drsně naturalistické dílo. Místo něj dostali jímavý lyrický příběh psaný stylem, který neztrácí svěžest ani v dnešní době.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Hřích abbého Moureta - Émile Zola | Knihy.ABZ.cz
Hřích abbého Moureta (francouzsky La Faute de l'abbé Mouret) je jeden z prvních románů Zolovy dvacetisvazkové studie Rougon-Macquartové. Román vyšel na jaře roku 1875 bez mimořádného zájmu tehdejších francouzských čtenářů. Rozpačitě jej přijali i v literárních kruzích.
Hřích abbého Moureta - Émile Zola, 2015, pevná vazba ...
Knihovna klasiků, velmi dobrý stav. Košík je prázdný, pojďme ho naplnit! Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~
SOUVISEJÍCÍ KNIHY