Gričská čarodějnice V. - Dcera Marie Terezie eBook

Fatimma.cz Gričská čarodějnice V. - Dcera Marie Terezie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Gričská čarodějnice V. - Dcera Marie Terezie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Marija Jurić Zagorka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Gričská čarodějnice V. - Dcera Marie Terezie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,98 MB

ISBN: 9788073882105

POPIS
Láska ve všech podobách, rafinované intriky, pestrý život chorvatské šlechty i rakousko-uherského císařského dvora za dob vlády Marie Terezie. Středem pátého dílu románu Gričská čarodějnice je sílící roztržka mezi osvíceným následníkem trůnu Josefem a jeho absolutisticky panující matkou, ovládanou kněžími a intriky princezny Amélie, jedné z dcer Marie Terezie. Princezna, která se právě stala vévodkyní parmskou, tvrdě bojuje o své místo na slunci a její boj o moc je provázen řadou dramatických a záhadných událostí. Navíc se v tomto díle objevuje znovu vrah devíti šlechticů od záhřebského Krvavého mostu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Gričská čarodějnice. - 5, - Dcera Marie Terezie ...
Gričská čarodějnice V. Dcera Marie Terezie. Kdo napsal knihu Gričská čarodějnice V. Dcera Marie Terezie? Autorem je Marija Jurić Zagorka. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Kniha: Dcera Marie Terezie (Gričská čarodějnice V ...
Gričská čarodejnice V. Dcera Marie Terezie , Kniha (1996), Marija Jurić Zagorka . Astrologie ... 1992 - Gričská čarodějnice IV. Sokyně Marie Terezie. 1991 - Gričská čarodějnice III. Kladivo na čarodějnice. 1985 - Gričská čarodejnice I. Tajemství Krvavého mostu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY