Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě eBook

Fatimma.cz Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,33 MB

ISBN: ",

POPIS
Tato kniha se zabývá kameny nacházejícími se ve volné, většinou lesní krajině, které se svým tvarem odlišují od ostatních kamenů. Jde o kameny bez kříže a bez nápisu, které přesto budí dojem, že za jejich vznikem nemusí být jenom příroda. Pro potvrzení tohoto dojmu či pocitu byla řada kamenů očištěna a jejich zapuštění do země bylo částečně nebo úplně odkryto a zviditelněno. V několika případech se pod nimi našly zbytky středověkých nádob svědčících o jejich uctívání, v jiných případech i zaklíňovací kameny z jiných hornin, z nichž by některé taktéž mohly být opracované. Kniha se snaží objektivně doložit, že lidé vztyčovali hrubě opracované kameny až do poměrně nedávné doby a že člověkem vztyčených kamenů je v Čechách ve volné přírodě mnohem více než oněch 27 či 33 menhirů, jak tvrdí geologové. Desítky barevných fotografií mluví samy za sebe.
STÁHNOUT ČÍST
Specifikace Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě - Rudolf ...
Kupte knihu Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě od Rudolf Zemek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě | antikvariat ...
Kniha Neznámé menhiry v Čechách a na Moravě se snaží objektivně doložit, že lidé vztyčovali hrubě opracované kameny až do poměrně nedávné doby a že člověkem vztyčených kamenů je v Čechách ve volné přírodě mnohem více než oněch 27 či 33 menhirů, jak tvrdí geologové.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY