Srnčí zvěř v našich honitbách eBook

Fatimma.cz Srnčí zvěř v našich honitbách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Srnčí zvěř v našich honitbách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Srnčí zvěř v našich honitbách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Srnčí zvěř v našich honitbách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

ISBN: 8024723662

POPIS
Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb – srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky. Přístupnou a přehlednou formou seznámíme čtenáře nejen se zoologií tohoto druhu, ale také se správnou mysliveckou péčí o něj. Kapitoly jsou logicky členěny na zoologii, etologii, ekologii, zásady řádného hospodaření, problematiku odhadu věku, parožení a dále se zaměřují na průběrný odstřel a metody humánního lovu ve smyslu platných legislativních norem. Najdete zde také informace o srnčí jako trofejové zvěři a o úpravě trofejí. Text knihy doprovází více než 140 fotografií, ilustrací a grafů. Publikace volně navazuje na úspěšný seriál autorů Drmoty a Koláře zabývající se srnčí zvěří na stránkách nejrozšířenějšího tematicky zaměřeného měsíčníku Myslivost.
STÁHNOUT ČÍST
Srnčí zvěř v našich honitbách - BEN
Srnčí zvěř v našich honitbách ... Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb - srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky. Přístupnou a přehlednou formou seznámíme čtenáře nejen se zoologií ...
Srnčí zvěř v našich honitbách - | Kniha na Alza.cz
Srnčí zvěř v našich honitbách. Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb - srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY