Známe sami sebe? eBook

Fatimma.cz Známe sami sebe? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Známe sami sebe?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Známe sami sebe? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Známe sami sebe?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,62 MB

ISBN: 9788027100057

POPIS
Pohled lékaře na složitý život moderního člověka, návod, jak se orientovat ve světě, do kterého jsme se narodili a který vědomě či nevědomě měníme. Právě dnes, v přetechnizované době plné stresu, spěchu a nárůstu civilizačních chorob, je ta pravá chvíle si položit otázku: jak lépe žít? Známý lékař a vědec ve své knize, psané přístupným jazykem a s uvedením příkladů z praxe, nabízí celostní pohled na současné problémy spojené s hektickým stylem života.
STÁHNOUT ČÍST
Sedm nejčastějších chyb, kvůli kterým se nám rozpadají ...
Nedlouho po knize Žízeň v srdci spící, plné poetických fejetonů, nabídl básník a lékař Bohumil Ždichynec svým způsobem pokračování úvah o smyslu života i způsobech jeho bytostného naplnění s názvem Známe sami sebe? Bohumil Ždichynec: Známe sami sebe? Člověk v ...
RECENZE: Známe sami sebe? - Kukatko.cz
Potom vás kniha s názvem "Známe sami sebe? Člověk v zajetí moderní civilizace" opravdu nadchne. Autor knihy Bohumil Ždichynec analyzuje moderní společnost a především vnitřní svět současného člověka a to nejen coby odborný lékař a vědec, ale také jako duševně probuzený umělec.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY