Tymiánové dopisy eBook

Fatimma.cz Tymiánové dopisy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tymiánové dopisy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tymiánové dopisy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Tymiánové dopisy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,20 MB

ISBN: 9788025717196

POPIS
Když Katerine zemře babička, zanechá jí po sobě záhadnou krabičku na koření, která obsahuje arménsky psané dopisy a deník. Katerine se vydává na cestu, která ji zavede daleko od domova a hluboko do minulosti. Na Kypru, kam se odjíždí schovat před bolestí ze ztráty milované osoby, se setkává s Arou, mladým Arménem, jenž se jí stane průvodcem nejen po babiččině minulosti, ale i po současné kyperské arménské komunitě.Temné obrazy z období arménské genocidy a následné diaspory, od níž v letošním roce uplynulo již sto let, vyvažuje srdečný humor a postavy, které vám přirostou k srdci a s nimiž se nebudete chtít rozloučit.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Tymiánové dopisy - Eve Makisová | Knihy.ABZ.cz
Vystudovala žurnalistiku a od roku 1994 působila jako dopisovatelka londýnského Evening Standard na Kypru. V roce 2001 se vrátila do Anglie. Momentálně žije s mužem a dcerou v Nottinghamu. Je autorkou čtyř románů. Kniha Tymiánové dopisy získala Zlatou medaili Aurory Mardiganianové, kterou uděluje Armenian Genocide Museum.
Tymiánové dopisy — Nakladatelství Argo
Tymiánové dopisy jsou takovým puzzle, kde každý dílek má jinou vůni, jinou atmosféru a na složený celek se potom musíte chvíli dívat, abyste v něm našli poselství a snad i zalíbení. Eve Makisová tu totiž pospojovala zdánlivě nespojitelné a věřím tomu, že jako čtenáři můžete být někdy trošku zmatení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY