Gangy eBook

Fatimma.cz Gangy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Gangy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Robert Muchamore? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Gangy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,30 MB

ISBN: 9788073818166

POPIS
Tentokrát se agenti CHERUB opět zúčastní mise, která má zlikvidovat drogové gangy, mezi kterými však zuří vzájemná válka kvůli rozdělení drogového trhu. James Adams dostane za úkol infiltrovat do nejnebezpečnějšího z těchto gangů, což jsou Vzteklí psi. Nelítostné řádění gangu drogových dealerů a zabijáků ohrožuje životy mnoha nevinných lidí, ale policie nemá šanci jeho organizaci narušit a dokázat jí všechny zločiny, kterých se dopouští jako na běžícím pásu.
STÁHNOUT ČÍST
Posvátná Ganga na vlastní oči: elixír života? Špinavá ...
Gangy Michal Deus | 16.02.2008 Ve hře Grand Theft Auto: San Andreas naleznete stejně jako v předchozí sérii nespočet gangů, které mezi sebou bojují a snaží se tak získat další území.
V Jižní Americe hlídají dodržování karantény gangy ...
Gangy Mira & Radek Raudenský | 15.10.2013 The Families Barva: zelená Nepřátelé: Ballas a Vagos Vozidla: BMX, Bucanneer, Buffalo, Emperor, Manana, Tornado Náš starý známý gang, který má svou největší slávu pravděpodobně již za sebou. Jeho úhlavní nepřítel, gang Ballas, ovládl i jejich centrum - Grove Street, a tak se tento gang začíná čim dál tim víc rozpadat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY