Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti eBook

Fatimma.cz Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,16 MB

ISBN: 9788070439104

POPIS
Předkládané dílo Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti je pokusem o stručný přehled naznačující historický vývoj západočeského regionu. Autor díla usiluje zejména o zachycení specifických rysů historie západních Čech k lepšímu vnímání celkového historického obrazu Čech.Západočeský region je ve zpracování chápán v rozsahu dvou současných krajů - Plzeňského a Karlovarského kraje s podrobnějším obrazem Plzeňska. Rámcově se jedná o území předbělohorského Plzeňského kraje, Chebska a Loketska a také o severozápadní části Prácheňska.Sledovaný region zasahuje i do přilehlých částí historického Žateckého, Rakovnického a Podbrdského kraje.
STÁHNOUT ČÍST
Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do ...
Kapitoly z historie západních Čech 20. století - Jílek, Tomáš ; Předkládané dílo "Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti" je pokusem o stručný přehled naznačující historický vývoj západočeského regionu. Autor díla usiluje zejména o ...
Kapitoly z historie západních Čech: od pravěku do současnosti
Předkládané dílo "Kapitoly z historie západních Čech od pravěku do současnosti" je pokusem o stručný přehled naznačující historický vývoj západočeského regionu. Autor díla usiluje zejména o zachycení specifických rysů historie západních Čech k lepšímu vnímání celkového historického obrazu Čech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY