S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí eBook

Fatimma.cz S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 9788087627075

POPIS
Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě hospitalu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí | Moja-Kniha.sk
S pastelkami po barokním Kuksu. Hrabě Špork vytvořil v jednom místě odděleném řekou Labe dva světy. Jeden, věnovaný péči o tělo a radovánkám v lázních, brzy téměř úplně zanikl. Ale druhý, určený k péči o ducha a tělo nemocných a starých v hospitalu, zůstal zachován a můžeme se s ním seznámit i dnes.
S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí - Chupíková Eva ...
Hledáte S pastelkami po Hospitalu Kuks a okolí od Eva Chupíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY