Vůně noci eBook

Fatimma.cz Vůně noci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vůně noci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Markéta Harasimová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vůně noci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

ISBN: 9788090677623

POPIS
Psychologický thriller s detektivní zápletkou z lékařského prostředíMladá lékařka Vanda je špičkou v oboru neurochirurgie, její soukromí však za zářivou kariérou pokulhává. Na začátku příběhu se střetne s těžkou životní ztrátou - za tragických okolností přichází o svou sestru. Vandino dvojče Vilmu s celou její rodinou chladnokrevně zastřelil neznámý vrah, který po sobě nezanechal jedinou stopu. Major Hons se svým týmem pracuje s několika vyšetřovacími verzemi a v hledáčku kriminalistů se postupně objevuje víc podezřelých. Není ovšem vůbec jisté, zda se zaměřují na správné osoby: stále totiž nedokážou připadnout na pachatelův motiv. A vrah mezitím nezahálí - spřádá další smrtící plány... Navzdory těžkým okolnostem se o mladou lékařku, která nedávno ukončila neperspektivní vztah, začínají zajímat hned dva muži. Současná konstelace však lásce příliš nepřeje. Vanda má úplně jiné starosti: řízením osudu se ocitne v situaci, kdy musí čelit dilematu, nebude-li lepší vzít světskou spravedlnost do vlastních rukou. Zachová si hrdinka lidskou i lékařskou čest, anebo se rozhodne pomstít milovanou rodinu i za cenu, že ztratí vlastní budoucnost?
STÁHNOUT ČÍST
Vůně noci / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami
Nováci 44 - Vůně noci Česká televizní klasika. Loading... Unsubscribe from Česká televizní klasika? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 905.
Asociace českých aromaterapeutů » Vůně pro královny ...
Vůně noci - thriller, ze kterého vám přeběhne mráz po zádech Markéta Harasimová patří mezi výborné české spisovatelky, jejíž knihy mám velmi ráda. Její hlavní doménou jsou krimi thrillery, u kterých mrazivé napětí detektivní zápletky skvěle doplňuje romantika, erotika a lidskost ve všech podobách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY