Byl jsem Mengeleho asistentem eBook

Fatimma.cz Byl jsem Mengeleho asistentem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Byl jsem Mengeleho asistentem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Byl jsem Mengeleho asistentem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Byl jsem Mengeleho asistentem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

ISBN: 9788020017574

POPIS
Autor, lékař z oblasti Sedmihradska, byl jako maďarský žid deportován v roce 1944 do Osvětimi, kde strávil osm měsíců. Díky své odbornosti a znalosti němčiny byl při selekci vybrán Josefem Mengelem, aby prováděl pitvy obětí jeho zrůdných experimentů. Jako prominentní vězeň poznal zblízka nelidské praktiky "anděla smrti" při pseudovědeckém výzkumu dvojčat i nepopsatelné peklo, které představovala práce tzv. sonderkomand v krematoriích. Hned po válce (1946), možná jako jeden z prvních, Nyiszli vydal své svědectví knižně. Nejde o literární zpracování v pravém slova smyslu, spíš o šokující, naléhavý deník, psaný s jediným záměrem: podat zprávu světu.
STÁHNOUT ČÍST
Byl jsem Mengeleho asistentem - Miklós Nyiszli | Databáze knih
★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Byl jsem Mengeleho asistentem 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Autor, lékař z oblasti Sedmihradska, byl jako maďarský žid deportován v roce 1944 do Osvětimi, kde strávil osm měsíců. Díky své odbornosti a znalosti němčiny byl při selekci ...
Asistent samotného ďábla - Vaše literatura
Byl jsem Mengeleho asistentem - Miklos Nyiszli v 2 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY