Sněžná slepota eBook

Fatimma.cz Sněžná slepota Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sněžná slepota! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sněžná slepota a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Sněžná slepota.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

ISBN: 8073813802

POPIS
Kdo využil bohaté sněhové nadílky v Minnesotě, aby oddálil odhalení vraždy dvou policistů v Minneapolisu a sociálního kurátora v zapadlém venkovském okrese na severu Minnesoty? Dvojice minneapoliských detektivů Leo Magozzi a Gino Rolseth za neoficiální pomoci čtveřice počítačových mágů, společníků firmy Monkeewrench a tvůrců geniálního pátracího softwaru, zjišťuje, že vraždy nejsou jen vyústěním nešťastných rodinných vztahů a patrně ani likvidací korunních svědků proti obžalovanému bossovi drogového podsvětí.
STÁHNOUT ČÍST
Sněžná Slepota - Úvod | Bandzone.cz
Sněžná slepota je velmi bolestivý stav očí, jehož příčinou je vystavení očí nadměrné expozici UV záření.Může potkat každého z nás, kdo tráví svůj čas na horách, ať už lyžováním, turistikou nebo jakoukoliv jinou outdoorovou aktivitou a nechrání své oči slunečními nebo lyžařskými brýlemi, které mají nejen 100% UV filtr, ale také chrání naše oči ...
Sněžná slepota (Ken Follett) | Detail knihy | ČBDB.cz
Sněžná slepota je výborně napsaná kniha, jistě ji ocení milovnící thrillerů a napětí. Postavy jsou věrně popsané, plastické, po přečtení jsem si je ještě nějaký čas uchoval v paměti (občasné nepravděpodobnosti jsem autorovi odpustil). Děj Sněžné slepoty pozvolna nabírá tempo, vrcholí a graduje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY