Veselé diktáty a doplňovačky (2. třída) eBook

Fatimma.cz Veselé diktáty a doplňovačky (2. třída) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Veselé diktáty a doplňovačky (2. třída)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Veselé diktáty a doplňovačky (2. třída) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Veselé diktáty a doplňovačky (2. třída).pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,32 MB

ISBN: 9788026603719

POPIS
Použili jsme pravopisné oříšky v pohádkovém příběhu malého draka. Děti jsou na další dráčkovy osudy zvědavé, proto pak k psaní diktátu necítí nechuť. Buď můžete dítě nechat v první části doplnit chybějící písmena, nebo mu text podle klíče v závěru nadiktovat. Knížka je vhodná pro procvičování pravopisu ve škole i doma. Cvičebnice se zaměřuje na tyto jevy: ú na začátku slova, ů uvnitř a na konci slova, psaní y (ý) po tvrdých souhláskách nebo i (í) po měkkých souhláskách, párové souhlásky na konci slov.
STÁHNOUT ČÍST
Eva Mrázková: Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do ...
Pomocí cvičebnice Veselé diktáty a doplňovačky se snažíme tuto noční můru trošku polidštit. Máme při tom na paměti dvě důležitá pravidla - opakování dělá mistra a škola hrou. Použili jsme pravopisné oříšky, které děti začínají louskat ve 2. třídě, v pohádkovém příběhu malého draka. Děti jsou na ...
Veselé diktáty a doplňovačky - Hurá do pohádky (2. třída ...
Inzerát VESELÉ DIKTÁTY A DOPLŇOVAČKY 2. TŘÍDA v okrese Prostějov, cena 49Kč, od Bustenhalten na Sbazar.cz. Popis: Diktáty často bývají pro školáky strašákem. Pomocí cvičebnice Veselé diktáty a doplňovačky se snažíme tuto noční můru trošku polidštit. Máme při tom na paměti dvě důležitá pravidla opakování dělá mistra a škola hrou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY