Zabijáci eBook

Fatimma.cz Zabijáci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zabijáci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zabijáci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Zabijáci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,53 MB

ISBN: 9788020420305

POPIS
Nejzvrácenější vrazi světa byli něčí sousedé, něčí otcové. Proč to udělali? Co udělá z někoho vraha? A proč nás tak fascinují? Vstupte do temného světa skutečného zločinu… Devatenáct mrazivých kapitol pojednává o děsivých charakterových rysech nejbarbarštějších vrahů naší doby, mezi nimi notoricky známých zabijáků Harolda Shipmana a Charlese Mansona, méně známých vrahů Alberta DeSalva a Dennise Nilsena a pachatelů masakrů v Hungerfordu a na škole Columbine.
STÁHNOUT ČÍST
Zabijáci (2014) - Online, recenze, novinky | FILMTORO
Zabijáci. Jussi Adler-Olsen. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 28 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ...
Mladí zabijáci (2018) - Assassination Nation - FDb.cz
Zabijáci Wu 2019 16+ 1 řada Pořady Nic netušící šéfkuchař ze San Francisca se stává posledním ze starobylého rodu zabijáků, kteří jsou vyvoleni, aby tajemné síly Wu chránili před nepovolanými.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY