Laila eBook

Fatimma.cz Laila Image

INFORMACE

Laila je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Rubáš. Přečtěte si s námi knihu Laila na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Laila.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,69 MB

ISBN: 9788074737701

POPIS
Napínavý sci-fi thriller, který vás donutí k zamyšlení!Adam Baxa je úspěšný, elitní právník londýnské firmy Newton International. Má však pocit, že mu něco chybí. V jeho jinak perfektní paměti je mezera. A v jeho životě ještě větší. Adamův život dokonale změní nabídka od čínské společnosti Future Without Limits. Rozhodne se nastavit budoucnosti nové limity a objednává si dokonalý produkt moderního člověka.Dostává první 3D model. Dvojitá spirála DNA, perfektní tvar, který vědci dlouho nebyli schopni napodobit, nikdy nevypadala lépe než v podobě Laily. Laila Adama okouzlí, už když prochází příletovou halou. A nejen jeho. Je opravdu dokonalá. Fascinaci prvních dnů vystřídají pochyby. Nic o ní neví. Kdo je ta žena? Stroj rozhýbaný do pohybů člověka nebo výplod fantazie genového inženýrství? Může někoho takového vůbec milovat? V Newton International připravují fúzi s čínskou společností disponující neomezeným kapitálem. Spíše než fúzi to připomíná násilné převzetí. Adam obdrží důrazné varování, vzápětí umírá první z jeho kolegů. A dvojitá spirála – boj o sebe a o Lailu – se roztáčí. Otázky přibývají. Kdo je další na seznamu? Je Laila opravdu jen dodaná věc? Nebo plní zadané úkoly? Jak její dodávka souvisí s tou fúzí? Kolik má ještě času? Boj o přežití začíná.
STÁHNOUT ČÍST
Lai lai laila joker - YouTube
Laila: Significa "escura como a noite". O nome Laila tem origem a partir do árabe Láyla, calcado na palavra láylah que quer dizer "noite", do persa Lailá, significa "escura como a noite". Há algumas fontes que o traduzem equivocadamente como "formosa", o que deve ser descartado. Foi nome de sete poetisas da época pré-islâmica e também é traduzido pelos árabes como ...
Laila (2005) - IMDb
The name Laila is a girl's name of Arabic origin meaning "night; holy". Exotic and lovely, Laila is one of the lilting variations of Leila and Layla. It's the name of the former-boxer daughter of Muhammad Ali and of actor Shawn Wayans. In Finland, the Sami people use this in place of the Scandinavian name Helga.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY