Sbírka nálezů a usnesení 68 eBook

Fatimma.cz Sbírka nálezů a usnesení  68 Image

INFORMACE

Sbírka nálezů a usnesení 68 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Sbírka nálezů a usnesení 68 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Sbírka nálezů a usnesení 68.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,45 MB

ISBN: 9788074005572

POPIS
Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu.
STÁHNOUT ČÍST
usnesení - ABZ slovník českých synonym
Právnická literatura a ekonomická literatura z odborných nakladatelství je u nás připravena k okamžité distribuci až k Vám domů.
Sbirka nalezu a usneseni 68 | Sleviste.cz
SBÍRKA ZÁKONŮ částka 68/2013, rozeslána dne 20. 6. 2013. 149. VYHLÁŠKA ze dne 10. června 2013, kterou se mění vyhláška Ministerstva spravedlnosti č. 418/2001 Sb., o postupech při výkonu exekuční a další činnosti, ve znění pozdějších předpisů : ... Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, svazek 54 .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY