Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie eBook

Fatimma.cz Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie Image

INFORMACE

Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Barbora Bazalová. Přečtěte si s námi knihu Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,27 MB

ISBN: 9788021059306

POPIS
Publikace shrnuje dostupné informace z české a zahraniční literatury a z výzkumu z oblasti problematiky poruch autistického spektra, které jsou zpracovány v kontextu současné české psychopedie. Cílem knihy je podat ucelené informace o problematice PAS, aby si čtenář sám mohl zodpovědět otázku, v jakém rozsahu by měla být problematika vnímána v kontextu psychopedie.Knihu využijí rodiče dětí s PAS, pedagogové, odborníci z nejrůznějších oborů, studenti speciální, sociální pedagogiky a psychologie. Publikace je rozčleněna do čtyř kapitol, ve kterých jsou teoretické poznatky proloženy výsledky výzkumných šetření.
STÁHNOUT ČÍST
Dítě s mentálním postižením a podpora jeho vývoje ...
BAZALOVÁ, Barbora. Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie.1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2012. 279 s. ISBN 978-80-210-5930-6.
Psychopedie - Vyhledávání na Heureka.cz
Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie. Kdo napsal knihu Poruchy autistického spektra v kontextu české psychopedie? Autorem je Barbora Bazalová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY