Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve eBook

Fatimma.cz Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve Image

INFORMACE

Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,31 MB

ISBN: 9788086818917

POPIS
Ruská pravoslavná církev je nejpočetnější ze společenství pravoslavných církví. Její působnost sahá mimo hranice Ruské federace také na území Ukrajiny, Běloruska, Lotyšska, Litvy, Estonska, Moldávie, Ázerbajdžánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Turkmenistánu a Uzbekistánu; mnoho farností se rovněž nachází v západní Evropě a Spojených státech amerických. Základy sociální koncepce patří k nejdůležitějším dokumentům v moderní historii Ruské pravoslavné církve. Srozumitelným a čtivým jazykem reagují na aktuální problémy dnešní společnosti, jako je vztah ke státu, světskému právu, politice, soukromému vlastnictví, násilí a válce, masmédiím, sekularizaci a globalizaci; zvláštní důraz je kladen rovněž na otázky ekologie, bioetiky, vzdělání, mravnosti a důstojnosti lidského života.
STÁHNOUT ČÍST
Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve - kol ...
Kupte knihu Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve (collegium) s 11 % zľavou za 8.06 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.
Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve - Eva ...
Všechny informace o produktu Kniha Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve - Kolb Josef, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve - Kolb Josef.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY