Neodolatelné nanuky eBook

Fatimma.cz Neodolatelné nanuky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Neodolatelné nanuky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Neodolatelné nanuky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Neodolatelné nanuky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,38 MB

ISBN: 9788073916879

POPIS
Domácí nanuky jsou zábavné, ať už jde o jejich přípravu či konzumaci, a lahodně osvěží celou rodinu. Všechny recepty v této lákavé sbírce jsou snadné a doprovázejí je úžasné fotografie. Vybírat můžete z ovocných dobrot, jako jsou vrstvené banánové nanuky s malinami nebo vlnkované višňové nanuky. Pak vás čekají vymazlené nanuky včetně mátového potěšení máčeného v čokoládě nebo trojčokoládového nebe. Nové a pikantní nanuky zastupuje třeba limetový sorbet s chilli a kořeněné švestkové nanuky. Nanuky pro dospělé jsou inspirované oblíbenými koktejly, například jahodovou Margaritou nebo jablečným Martini. Příprava nanuků představuje vynikající způsob, jak děti nadchnout pro práci v kuchyni a zabavit je vymýšlením vlastních příchutí.
STÁHNOUT ČÍST
Neodolatelné nanuky levně, cena 119 Kč | Srovnání cen zboží
Domácí nanuky jsou zábavné, ať už jde o jejich přípravu či konzumaci, a lahodně osvěží celou rodinu.
Neodolatelné nanuky - Dárek.cz
Objednávejte knihu Neodolatelné nanuky - Domácí dobroty na dřívku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY