Chybami se šachista učí eBook

Fatimma.cz Chybami se šachista učí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chybami se šachista učí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chybami se šachista učí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Chybami se šachista učí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,44 MB

ISBN: 9788027018833

POPIS
Nikdo není dokonalý. I mistři světa ve svých partiích často chybovali. Klíčové však je, aby se každý šachista dokázal ze svých chyb poučit a příště už je pokud možno neopakoval. Mezinárodní mistr a zkušený trenér David Kaňovský ve své nové knize předkládá čtenářům sto příkladů, ve kterých je prvořadým úkolem přijít na to, proč je tah zahraný v partii chybou. Přičemž se nemusí jednat o zaváhání taktické, ale může to být chyba strategická, vypouštějící převahu, či ztrácející možnost vítězného pokračování. Pro pobavení a zpestření jsou navíc do knížky zasazeny různé šachové perličky ze světa šachové historie, současnosti a skladebního šachu.
STÁHNOUT ČÍST
Chybami se šachista učí - David Dejf Kaňovský | Knihy.ABZ.cz
Chybami se šachista učí - Kaňovský, David Dejf ; Naleznete v ní přesně 100 příkladů a 66 různých šachových perliček.
Chybami se šachista učí - David Kaňovský - Megaknihy.cz
Chybami se šachista učí - David Kaňovský . Nikdo není dokonalý. I mistři světa ve svých partiích často chybovali. Klíčové však je, aby se každý šachista dokázal ze svých chyb poučit a příště už je pokud možno neopakoval. Mezinárodní mistr a zkušený trenér David Kaňovský ve své nové knize předkládá ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY