Noc vlčice eBook

Fatimma.cz Noc vlčice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Noc vlčice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Henri Loevenbruck? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Noc vlčice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

ISBN: 9788000017204

POPIS
Osud fantastické Gaelie se řítí ke konci! Další, v pořadí již třetí fantasy příběh z úspěšné trilogie Moira, navazuje na předchozí Vlčici a dívku a Válku vlků. Další, v pořadí již třetí kniha z úspěšné trilogie Moira navazuje na předchozí Vlčici a dívku a Válku vlků. Děj trilogie a možná i osud celé ostrovní říše Gaelie, v níž bojují o život hlavní hrdinka Alea i její věrní vlci, se chýlí ke konci. Síla magie dohasíná, Gaelie umírá, oheň nenávisti živený fanatismem duchovních a žízní po moci běsní dál.1. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Ubytování Vojtovice, více než 50+ ubytování k pronájmu ...
Obec Vlčice se nachází na Trutnovsku. V rámci sportovního vyžití nabízí fotbalové hřiště, tenisový kurt a posilovnu. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do Krušných hor. Nedaleko Vlčic se nachází zříceniny hradů - Horní Vlčice a Břecštejn, který je ukázkou jednoobjektového slezského hradu ze 14. století.
Noc vlčice (Moira, #3) by Henri Loevenbruck
V roce 1628 zde přespal poslední noc v Čechách před odchodem do exilu Jan Amos Komenský. V roce 1675 koupil panství Vlčice Jan Adolf ze Schwarzenberka. V blízkém okolí Vlčic se nacházejí dvě zříceniny hradů - Horní Vlčice a Břecštejn.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY