Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba eBook

Fatimma.cz Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba Image

INFORMACE

Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Hatcher Childress. Přečtěte si s námi knihu Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,68 MB

ISBN: 9788024740966

POPIS
Odkud pocházelo zlato řádu templářů? Jaký byl vztah mezi loďstvem templářů a pověstnými piráty Karibiku? Proč španělská královna Izabela Kastilská věnovala Kolumbovi takovou důvěru a tolik peněz k námořním plavbám? Působil snad Kolumbus tajně jako pirát ve službách templářů? Tyto a další pozoruhodné otázky se snaží zodpovědět autor této knížky, když odkrývá pozadí podivných výprav mořeplavců, na nichž se zčásti podíleli i příslušníci nejtajemnějšího a nejpopulárnějšího náboženského řádu v dějinách. Ti se možná dostali až ke břehům amerického kontinentu. Podle této teorie by bylo možné vysvětlit původ bohatství resp. zlata těchto bojechtivých mnichů. Milovníci napětí a tajuplných záhad minulosti si při četbě této knížky určitě přijdou na své.
STÁHNOUT ČÍST
Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba | | Palmknihy - e ...
Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba - David Hatcher Childress. 11.65 ...
Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba | Knihy Grada
TEMPLÁŘI A TAJEMSTVÍ KRYŠTOFA KOLUMBA 1 1. skelet. Díky sonaru objevil dále v oblasti zbytky dvou vraků: loď z 1 6. století a jiné, údajně starší plavidlo, ze kterého pocházely amfory. Ale problémy začaly dříve, než se Marx mohl potopit, aby naleziště probádal.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY