Bali eBook

Fatimma.cz Bali Image

INFORMACE

Bali je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Bali na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Bali.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

ISBN: 9788075083005

POPIS
12 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Bali, aktuální novinka. Objevte to nejlepší z tohoto exotického ostrova: tepající města a rybářské vesnice, posvátná místa, nádhernou panenskou přírodu i nekonečné pláže. Díky našim praktickým radám si dovolenou užijete naplno. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu Bali a užitečné fráze v balijštině. 12 prohlídkových tras, které vás seznámí s Bali.Podrobná rozkládací mapa s vyznačenými trasami.Praktické informace, upozornění a tipy na cestu.Doporučení, kde se ubytovat, najíst a nakoupit nebo kam vyrazit za zábavou i oddechem.
STÁHNOUT ČÍST
Bali - Matkat Balin paratiisisaarelle | TUI.fi
The Indonesian island of Bali is well-loved for good reason. Jungles dotted with sacred temples, towns brimming with nightlife, surf-friendly waters, and a thriving wellness scene attract all types of travellers. Whether you have three days or three weeks, seek beachy vibes or cultural treasures ...
Bali - Základné informácie | Dovolenka SME
Bali je v střední části Indonésie, kde je časové pásmo UTC +08:00. Ve stejném časovém pásmu se krom střední Indonésie včetně Bali nachází tyto země: Čína, Hongkong, západní Austrálie (Perth), Singapur, Malajsie a Filipíny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY