Šum v podvědomí eBook

Fatimma.cz Šum v podvědomí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šum v podvědomí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šum v podvědomí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Šum v podvědomí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,85 MB

ISBN: 9788087973417

POPIS
Ve své páté sbírce Jan Laňka komentuje život kolem sebe. Zaujme už titulní básní Šum v podvědomí, která dala sbírce jméno: Jsem člověk z masa, krve, plno kostíOchočen matkou, otcem, společnostíA pod tíhou evoluční křivky v grafujen si tak někdy poeticky krafu.Přestože se v řadě z básní dotýká mezilidských vztahů, nikdy jeho básně nevyznívají bezvýchodně. Kniha je doprovázena fotografiemi Tomáše Bohánka, na kterých je autor zachycen v masce klauna, který pozoruje své okolí, a básně pak fungují jako jeho pomyslný vnitřní hlas. Jako překvapené podivení, jak jsme schopni se svými životy nakládat.Autor nesoudí. Jen dává nahlédnout do svých myšlenek: Donedávna jsem ani nevěděl, že ho mámNašel jsem cestu k svému srdciUž ho jen tak lacině nenosímNaslouchám jeho hlasu s pocitemjako bych ho znal léta!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Šum v podvědomí - Jan Laňka | Knihy.ABZ.cz
Kniha Šum v podvědomí | kníhkupectvo Literama.sk Já mám šum v levém uchu,už asi 3 roky. Doktor ti na to řekne,že tvůj organizmus si s něčím neví rady. A bojuje. Byl o tom dokument v TV,jak člověk prodělával nejrůznější operace a s mírným zlepšením. Jsou na to prášky,ale nemusí vůbec zabrat,třeba jako mě.
Šum v podvědomí | Knihy Fenix
Zaujme už titulní básní Šum v podvědomí, která dala sbírce jméno: Jsem člověk z masa, krve, plno kostí / Ochočen matkou, otcem, společností / A pod tíhou evoluční křivky v grafu / jen si tak někdy poeticky krafu. Přestože se v řadě z básní dotýká mezilidských vztahů, nikdy jeho básně nevyznívají bezvýchodně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY