Brdy - tajemné hory v srdci Čech eBook

Fatimma.cz Brdy - tajemné hory v srdci Čech Image

INFORMACE

Hledáte knihu Brdy - tajemné hory v srdci Čech? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Martin Čihař? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Brdy - tajemné hory v srdci Čech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,78 MB

ISBN: 9788074516979

POPIS
Tajemné a svůdné, zadumané a zdánlivě zapomenuté hory v srdci Čech, jejichž strážcem je dobrotivý lesní duch Fabián. Brdský hřeben coby protažený lesní ostrov spojuje české vnitrozemí s pohraničními velikány.Kniha RNDr. Martina Čihaře, CSc. je rozdělena do tří přehledných částí. V první části naleznete souhrnné informace o zdejších přírodních zajímavostech, druhá se věnuje vybraným zajímavostem o jednotlivých lokalitách, doplněným orientačními mapami a mnoha fotografiemi, a ve třetí části jsme pro vás připravili zajímavé turistické trasy s praktickými informacemi a mapami, zahrnující i doposud málo prozkoumaný bývalý vojenský prostor.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze Brdy tajemné hory v srdci Čech - Heureka.cz
Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: brdy tajemne hory v srdci cech
Brdy | Srovnanicen.cz
299 Kč Brdy tajemné hory v srdci Čech. Tajemné a svůdné, zadumané a zdánlivě zapomenuté hory v srdci Čech, jejichž strážcem je dobrotivý lesní duch Fabián.Brdský hřeben coby protažený lesní ostrov spojuje české vnitrozemí s pohraničními velikány. Kniha RNDr. Martina Čihaře, CSc. je rozdělena do tří přehledných částí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY