Bystré hlavičky (fialová) eBook

Fatimma.cz Bystré hlavičky (fialová) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bystré hlavičky (fialová)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bystré hlavičky (fialová) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Bystré hlavičky (fialová).pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,95 MB

ISBN: 9788089374250

POPIS
Knižka Bystré hlavičky je poskladaná z krásnych obrázkov, bola vyvinutá za účelom kreatívneho a zmysluplného vyplnenia voľného času pre deti od 3 rokov. Rozvíja u detí vlastnosti, ako farebná predstavivosť, výdrž a schopnosť koncentrácie. Farebné nápady slúžia ako predlohy. Tlačené na vysokokvalitnom papieri vhodnom na maľovanie!
STÁHNOUT ČÍST
Bystré hlavičky - fialová (Beňo Jozef) od 1.89€ . NajNakup.sk
Parádní sliz zabalený v elegantních barevných bonbónech, v pěti barevných variantách. Slizy můžete nafukovat pomocí brčka. Sliz je kapalný a nelze ho tudíž tvarovat. Rozměry balení (š): 10cm Materiál: plast, sliz Barevné varianty: žlutá, růžová, fialová, modrá, zelená Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o ...
Sliz tekutý bonbón v krabičce 10cm různé barvy - Dětská ...
Bystré hlavičky ( fialová ) autor neuvedený| Ikarus.sk | 01.01.2014 Knižka Bystré hlavičky je poskladaná z krásnych obrázkov, bola vyvinutá za účelom kreatívneho a zmysluplného vyplnenia voľného času pre deti od 3 rokov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY