Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky eBook

Fatimma.cz Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,93 MB

ISBN: 8594164530012

POPIS
Pomůcka pro předškolní děti, která je naučí slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena. Se 112 barevnými kartami, které jsou v praktické krabičce, mohou děti hledat slova se stejným počtem slabik, slova začínající na stejné písmeno aj. V současnosti oblíbená pomůcka i pro děti od 1 roku k poznávání obrázků a rozšíření si slovní zásoby.
STÁHNOUT ČÍST
Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky Babyonline, s.r.o.
Kupte knihu Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky od Petra Kubáčková, Jana Martincová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Písmenkové kartičky / Nejlevnější knihy
Zábavná abeceda. Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky jsou pomůckou pro předškolní děti, která je naučí slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena.. Se 112 barevnými kartami, které jsou v praktické krabičce, mohou děti hledat slova se stejným počtem slabik, slova začínající na stejné písmeno, slova z jedné kategorie aj.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY