Jak řeč ovlivnila člověka eBook

Fatimma.cz Jak řeč ovlivnila člověka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak řeč ovlivnila člověka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak řeč ovlivnila člověka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Jak řeč ovlivnila člověka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,59 MB

ISBN: 9788075302090

POPIS
Jak člověka za dobu, co ji používá, ovlivnila řeč? To je hlavním tématem této studie. Aby bylo možno hledat odpovědi, je potřeba nejprve stanovit, jaké atributy má moderní lidská řeč, a tak ji odlišit od předverbální komunikace. Tato studie klade počátek moderní lidské řeči před technologii pohřbívání, kterou lze doložit již před sto tisíci lety. Řeč je technologie, která v oblasti komunikace odhalila prostor nekonformity, a tak umožnila neodhadnutelný a ohromný vývoj lidské kultury. Nejenže zásadně proměnila anatomii lidského těla (mluvní orgány, speciální oblasti na mozkové kůře atd.), ale také proměnila podstatu lidství v tom, že vedla ke vzniku vnitřní řeči, ve které dochází ke každodenní redefinici toho, co je existence.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha "Jak řeč ovlivnila člověka" - Uniknihy.sk
Všechny informace o produktu Kniha Jak řeč ovlivnila člověka - Jan Krása, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak řeč ovlivnila člověka - Jan Krása.
Jak řeč ovlivnila člověka levně, cena 208 Kč | Srovnání ...
Jak člověka za dobu, co ji používá, ovlivnila řeč? To je hlavním tématem této studie. Aby bylo možno hledat odpovědi, je potřeba nejprve stanovit, jaké atributy má moderní lidská řeč, a tak ji odlišit od předverbální komunikace. Tato studie klade počátek moderní lidské řeči před technologii…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY