Jak připravit dítě do 1. třídy eBook

Fatimma.cz Jak připravit dítě do 1. třídy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak připravit dítě do 1. třídy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak připravit dítě do 1. třídy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Jak připravit dítě do 1. třídy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,93 MB

ISBN: 8024710404

POPIS
Velmi praktická kniha je určena rodičům předškolních dětí, ale i učitelkám mateřských škol. Renomovaná autorka srozumitelně seznamuje s okolnostmi, které ovlivňují rozvoj dítěte, upozorňuje na nebezpečí, která mohou nepříznivě ohrozit harmonický vývoj. Dále se kniha věnuje rozvoji smyslového vnímání, rozvoji řeči, kresby i školních dovedností. Součástí jsou náměty na hry s dětmi.
STÁHNOUT ČÍST
Jak připravit dítě do 1. třídy | Dumknihy.cz - knihy po ...
Zápis do základní školy je pro dítě významným krokem, protože předchází zcela mimořádnému životnímu mezníku, nástupu do první třídy. Proto by rodiče neměli tento den nijak podcenit a děti náležitě připravit. Cizí prostředí a neznámá paní učitelka mohou udělat své.
Jak rozvíjet děti před nástupem do první třídy ...
Už samotná pravidelná docházka do školky připravuje dítě na povinnou školní docházku, která nastane nástupem do 1. třídy ZŠ. V blízké době čeká, ale na dítě nová změna, protože poslední rok před nástupem do školy se s největší pravděpodobností stane také povinným pro docházku do předškolního zařízení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY