Jak připravit dítě do 1. třídy eBook

Fatimma.cz Jak připravit dítě do 1. třídy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak připravit dítě do 1. třídy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak připravit dítě do 1. třídy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Jak připravit dítě do 1. třídy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,32 MB

ISBN: 8024710404

POPIS
Velmi praktická kniha je určena rodičům předškolních dětí, ale i učitelkám mateřských škol. Renomovaná autorka srozumitelně seznamuje s okolnostmi, které ovlivňují rozvoj dítěte, upozorňuje na nebezpečí, která mohou nepříznivě ohrozit harmonický vývoj. Dále se kniha věnuje rozvoji smyslového vnímání, rozvoji řeči, kresby i školních dovedností. Součástí jsou náměty na hry s dětmi.
STÁHNOUT ČÍST
Co připravit dítěti do 1. třídy | prvnitrida.cz
Zápis do základní školy je pro dítě významným krokem, protože předchází zcela mimořádnému životnímu mezníku, nástupu do první třídy. Proto by rodiče neměli tento den nijak podcenit a děti náležitě připravit. Cizí prostředí a neznámá paní učitelka mohou udělat své.
Jak připravit dítě do 1. třídy | Knihy Grada
Jak připravit dítě do 1. třídy Prodej skončil Cílem předškolní příprav není dítě předem naučit číst a psát, "aby mu to pak ve škole pěkně šlo", ale zajistit především maximální a harmonický rozvoj schopností, které umožní, aby dítě bylo při výuce čtení, psaní a počítání bez větší námahy úspěšné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY