Hasičská stanice eBook

Fatimma.cz Hasičská stanice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hasičská stanice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hasičská stanice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hasičská stanice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,28 MB

ISBN: 9788025621486

POPIS
Hasiči jsou ve službě ve dne v noci. Musí být neustále v pohotovosti, připraveni pomáhat, když je potřeba. Nosí speciální kombinézu a k požárům vyrážejí v několika různých typech vozidel. To vše a mnohem víc se dozvíš v tomto leporelu pro nejmenší požárníky a požárnice. Posouvej a otáčej pohyblivými částmi stránek a pozoruj hasiče při práci. Všímej si, co všechno se nachází a jak to vypadá uvnitř hasičské stanice. Možná se jednoho dne staneš i ty členem hasičského sboru! V tomto leporelu si díky pohyblivým (otáčecím a vysouvacím) prvkům děti procvičují také jemnou motoriku. Živé ilustrace je motivují ke čtení a objevování.
STÁHNOUT ČÍST
Hasičská stanice - Herní set | Alza.cz
Hasičská Stanice (PC) Hasičská Stanice - Mise: Záchrana Života - je strategická simulace hasičských záchranných akcí. Hráč řeší v reálném čase všemožné havárie, nasazuje do akce různé záchranné složky a prožívá napětí, jaké v takových chvílích pociťují všíchni zúčastnění.
Hasičské hračky a doplňky - Hasičská výzbroj a výstroj
Simba Požárník Sam - Nová hasičská stanice. 86% Hodnocení: 4,3. 16 hodnocení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY