Kardiologie II eBook

Fatimma.cz Kardiologie II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kardiologie II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kardiologie II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Kardiologie II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,75 MB

ISBN: 9788020448132

POPIS
Tato publikace vychází z unikátní interaktivní kardiologické výukové platformy, která je dostupná na www.ecardio.cz. Po mimořádném zájmu o první vydání učebnice představujeme druhé, přepracované a doplněné vydání. Učebnice, vydaná ve dvou dílech,bude v celém rozsahu aktualizována podle posledních doporučení a závěrů studií pro rok 2018 a doplněna o nové kapitoly arytmologie. Bude představena na XXVI. výročním sjezdu České kardiologické společnosti. Kniha je určena pro studenty lékařskýchoborů (pre- i postgraduální úroveň), kardiology, internisty a další akademické pracovníky.
STÁHNOUT ČÍST
Startseite - Medizinische Klinik und Poliklinik II ...
Die Kardiologie II hat den Schwerpunkt in der Diagnostik und Behandlung von Herzrhythmusstörungen. In unserer Klinik stehen hierzu alle modernen Verfahren zur Verfügung. Ein besonderer Schwerpunkt unserer Klinik ist die Behandlung des Vorhofflimmerns, insbesondere durch die Katheterablation.
Poliklinika II Hradec Králové
II. interní klinika . kardiologie a angiologie 1. LF UK a VFN. U Nemocnice 2. 128 08 Praha 2. Česká republika
SOUVISEJÍCÍ KNIHY