Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu eBook

Fatimma.cz Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Milan Teřl? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

ISBN: 9788087969083

POPIS
Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v republice je odhadován asi na půl milionu osob. Diagnostika astmatu se stále vyvíjí a zpřesňuje, stejně tak se zlepšuje i léčba a užívaná farmaka. Postup, jak by měl lékař v případě astmatu postupovat, shrnují odborná lékařská doporučení určená specialistům i praktickým lékařům, pro která se v mezinárodním měřítku vžilo označení guidelines. Pravidelně je vydávají nejprestižnější mezinárodní lékařské organizace a shrnují poslední poznatky a doporučení pro lékaře. Své guidelines (v češtině „doporučený postup“) pro léčbu bronchiálního astmatu má v aktuální podobě i česká medicína. Za dvě prestižní lékařské společnosti, alergologickou a pneumologickou, ji jako oficiální doporučený postup těchto společností, připravil tým předních českých odborníků. Publikace je určena všem lékařům, kteří s astmatiky přicházejí do styku a bude sloužit jako vodítko správné a moderní léčby astmatu.
STÁHNOUT ČÍST
Asthma bronchiale - nový doporučený postup | 12. 3 2015 ...
Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu. Celkové hodnocení ...
Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního ...
Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu. Kdo napsal knihu Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu? Autorem je Milan Teřl, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY