Výstřel eBook

Fatimma.cz Výstřel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Výstřel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Výstřel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Výstřel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

ISBN: 8073415976

POPIS
Osamělý střelec se schová v několikapodlažní garáži a střílí do davu na veřejném prostranství v malém městě v Indianě. Při zbytečném masakru náhodně zemře pět lidí. Střelec po sobě zanechá dokonalou stopu a policie ho rychle dopadne. Jmenuje se James Barr a je to zcela nenapadnutelný případ.Jack Reacher pracuje na svém opálení na pláži v Miami po boku norské blondýny. Tak ledově klidný, že by se na něm dalo bruslit. Nerad však zůstává na jednom místě. Potřebuje se pohybovat. Celý život strávil jako malá součástka dokonalé mašinerie. Stroj potom zakašlal a vyplivl ho. Teď se Reacher většinou kodrcá v autobusech, sleduje okolní scenérii a pozoruje chaos Ameriky.Barr po zatčení odmítá mluvit. Pak svému právníkovi sdělí jedinou větu: „Sežeňte mi Jacka Reachera.“ Jaká událost z minulosti spojuje očividného psychopata a bývalého vojenského policistu? Kritici označují Childovy knihy za „návykové“. Výstřel rozhodně upoutá každého čtenáře.
STÁHNOUT ČÍST
Poslední výstřel (1950) | ČSFD.cz
Pokud chceme výstřel provádět pořád stejně, je vhodné si rozmyslet jeden nebo více kotvících bodů (anchor point), které budeme při výstřelu vnímat a hlídat. Vzhledem k tomu, že míříme očima a ruku v níž držíme tětivu při nátahu máme v oblasti krku se zdá víc než vhodné volit kotvící body někde na obličeji.
Poslední výstřel / Poslední výstrel (1950) | Kinobox.cz
Hledáte Výstřel od Lee Child? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY