Geneticky modifikované potraviny eBook

Fatimma.cz Geneticky modifikované potraviny Image

INFORMACE

Geneticky modifikované potraviny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdenka Gálová. Přečtěte si s námi knihu Geneticky modifikované potraviny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Geneticky modifikované potraviny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,75 MB

ISBN: 9788055217628

POPIS
Učebnica je určená predovšetkým študentom a doktorandom Fakulty biotechnológie a potravinárstva, Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov, Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre a študentom iných vysokých škôl v SR, ktorí majú vo svojich študijných programoch potravinárske, biotechnologické, biologické či genetické zameranie.
STÁHNOUT ČÍST
Co jsou to GMO potraviny? - ifenomen.cz
Geneticky modifikované potraviny dost možná, třeba nevědomě, konzumujete i vy. Stačí, pokud smažíte řízky na běžně dostupném stolním oleji nebo když si k filmu při návštěvě kina dopřejete svačinku v podobě popcornu. Takto upravené potraviny mohou podle některých průzkumů škodit zdraví.
Geneticky modifikované potraviny - e-Polis.cz
Podle Nařízení musí být větou „Tento produkt obsahuje geneticky modifikované organismy (event. konkrétní název organismu)" všechny potraviny jako GM potraviny označeny všechny potraviny, které obsahují podíl geneticky modifikovaných složek vyšší než 0,9 %.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY