Nenasytná eBook

Fatimma.cz Nenasytná Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nenasytná! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nenasytná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Nenasytná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

ISBN: 8072148583

POPIS
Catherine Seton Spencerová je dvorní dámou na dvoře královny Alžběty a dívkou s pozoruhodným rodokmenem a ještě pozoruhodnějším nadáním, proklínanou pro svou impulzivnost a přezdívanou Cat.Patrick Hepburn je arogantní a brutální skotský lord s darem vidět do budoucnosti. Když jej tehdy již nevýznamný skotský král požádá, zda by nenahlédl do budoucích osudů královské koruny po smrti Alžběty, uvidí zde i Cat a rozhodne se spojit svůj osud s jejím, zkrotit ji a využít ke vstupu do nejvyšší společnosti.Kultivovaná Angličanka a neotesaný Skot se nevyhnutelně znesváří ihned při svém prvním setkání. Žijí však oba na okraji dvorské společnosti a to je spojuje v boji proti zradě a nebezpečí, které hrozí trůnu. Atmosféra blížící se společenské pohromy nutí milence intenzivně prožívat svou lásku a vášeň.
STÁHNOUT ČÍST
Nenasytná Tiffany (2015) | Kinobox.cz
Nový seriál Nenasytná (Insatiable) z produkce společnosti Netflix vypráví o plnoštíhlé studentce, která musí drasticky zhubnout, protože se jí smějí spolužáci. Divákům ale požadují jeho stažení, neboť má urážet obézní lidi (fat shaming). Petice za zrušení seriálu nasbírala za pět dní více než 130 tisíc podpisů.
Nenasytná - Meg Cabotová | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Nenasytná Tiffany články. Tipy na film | 2018 | 16 10 českých filmů, které si můžete pustit hned zdarma. Na Youtube je legálně aktuálně už několik stovek filmů zdarma. Mezi nimi najdeme i několik desítek českých filmů a my jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější. Nechybí divácké pecky jako Kájinek či Šakalí léta ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY