Nenasytná eBook

Fatimma.cz Nenasytná Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nenasytná! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nenasytná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Nenasytná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,76 MB

ISBN: 8072148583

POPIS
Catherine Seton Spencerová je dvorní dámou na dvoře královny Alžběty a dívkou s pozoruhodným rodokmenem a ještě pozoruhodnějším nadáním, proklínanou pro svou impulzivnost a přezdívanou Cat.Patrick Hepburn je arogantní a brutální skotský lord s darem vidět do budoucnosti. Když jej tehdy již nevýznamný skotský král požádá, zda by nenahlédl do budoucích osudů královské koruny po smrti Alžběty, uvidí zde i Cat a rozhodne se spojit svůj osud s jejím, zkrotit ji a využít ke vstupu do nejvyšší společnosti.Kultivovaná Angličanka a neotesaný Skot se nevyhnutelně znesváří ihned při svém prvním setkání. Žijí však oba na okraji dvorské společnosti a to je spojuje v boji proti zradě a nebezpečí, které hrozí trůnu. Atmosféra blížící se společenské pohromy nutí milence intenzivně prožívat svou lásku a vášeň.
STÁHNOUT ČÍST
Nenasytná | Oficiální stránky Netflix
Allien.9. Prvních cca. 30 vteřin vypadalo nadějně - že by se někomu konečně podařilo zachytil myšlení tlustých holek? No, pokud si některá tlustá holka myslí, že za 3 měsíce na tekuté stravě shodí 50 kilo, aniž by měla zdravotní problémy, převislou kůži nebo strie, tak ano.
Nenasytná Tiffany (2015) - Online, recenze, novinky | FILMTORO
Kniha Nenasytná Přidat komentář. BarkaS. 29.09.2017. Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodla přitlačit, a to navzdory tomu, že si ani autorka sama evidentně nebyla celou dobu jistá, jaký že vlastně žánr píše. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY