109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit ho eBook

Fatimma.cz 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit ho Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit ho! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit ho a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit ho.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,55 MB

ISBN: 9788075540126

POPIS
Kniha autorů Josepha C. Piscatelly a doktora Barryho Franklina, jedněch z nejuznávanějších specialistů v oboru kardiovaskulárních onemocnění, byla poprvé vydána v roce 2003 (předchozí titul měl název Nezatěžujte své srdce), nyní je kompletně přepracovaná a aktualizovaná a seznamuje nás s nejnovějšími studiemi a výzkumy týkajícími se tohoto „zabijáka číslo jedna“ mužů i žen po celém světě. Kniha je rozdělena do tří částí: 1. znaky kardiaků (je zde zkoumáno 10 nejčastějších a nejdůležitějších faktorů způsobujících tuto chorobu, takže můžete odhadnout jaké je riziko tohoto onemocnění pro vás a také lépe pochopíte, co vám o nemoci říká váš lékař), 2. životní dovednosti (109 praktických rad, od čísla 3 – snižte svou hladinu cholesterolu v krvi, čísla 22 – zhluboka dýchejte, čísla 99 – zjistěte si, jaký margarín jíte až po číslo 109 – čistěte si zuby dentální nití), 3. základní informace pro kardiaky (popis nejmodernějších testů a léčebných postupů). Informace jsou aktualizovány, jako například doporučené denní dávkování aspirinu pro dítě, potřeba spánku, jak lépe porozumět stravování, PLAC test stanovující riziko kardiovaskulárních onemocnění a více.
STÁHNOUT ČÍST
109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční ...
109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h - Franklin Barry A., Piscatella Joseph C. - Kniha autorů Josepha C. Piscatelly a doktora Barryho Franklina, jedněch z nejuznávanějších specialistů v oboru kard
109 způsobů, jak ochránit srdce Joseph C. Piscatella ...
109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit ho. Sanctum. Vy jste placebo. Knihovna duší. Mě neobelžeš. Zbavte se zvyku být sami sebou. Líbánkový efekt aneb Jak vytvořit nebe na zemi. Podivné město.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY