Za všechno se platí eBook

Fatimma.cz Za všechno se platí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Za všechno se platí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Za všechno se platí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Za všechno se platí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

ISBN: 9788072947164

POPIS
Druhý případ dánského vyšetřovatele Konrada Simonsena a dvě vraždy — vzdálené v čase, ale podobné si jako vejce vejci.Do Grónska přijíždí delegace vedená dánským ministrem životního prostředí a německou kancléřkou s úkolem dosvědčit důsledky globálního oteplování. Ministerská návštěva však na ledovci nachází mrtvolu mladé ženy, zavražděné před více než pětadvaceti lety, kterou vydal tající ledovec. Mrtvola je naaranžována v podivné pozici. Jak se mohla žena dostat až tam? A proč ji vrah donutil zaujmout takovou pozici a pak ji zadusil plastikovým pytlem nasazeným na hlavu?Komisař Konrad Simonsen přijíždí na místo činu a uvědomuje si, že vražda byla vykonána stejným způsobem jako několik let uzavřený případ vraždy jiné mladé ženy. Simonsen se svými kolegy kauzu znovu otevírá a postupně zjišťuje, že domnělý viník, který ihned po zatčení spáchal sebevraždu, byl skutečně nevinný. Démoni, o nichž se detektiv domníval, že jsou dávno pryč, se derou na povrch. Jak se komisař vyrovná s myšlenkou, že zavinil smrt člověka? Hledá proto další podobné případy a zločin nabývá ohromujících rozměrů.Sourozenci Hammerovi mistrovsky míchají napětí rozhodujících okamžiků, které posouvají děj, s detailně popsanými kriminalistickými metodami. Vzrušující thriller, u kterého máte pocit, že jste součástí vyšetřovacího týmu.
STÁHNOUT ČÍST
Za všechno se platí - Liselotte a Soren Hammerovi ...
Daň z nemovitosti se přiznává i platí dopředu: přiznání za rok 2019 se podává do 31. ledna 2019. Povinně ho odevzdává každý, kdo se v roce 2018 stal vlastníkem nemovitosti. A také ten, kdo v roce 2018 zásadněji upravoval nemovitost, kterou vlastnil a přiznal už dřív.
Poslední sezona 2: Za všechno se platí - iDNES.cz
Za všechno se platí orig. karton. vazba s přebalem, ten je lehce odřený, listy nažloutlé, překlad Ivana Nuhlíčková, 1. vydání Autor: Mary Jane Clarková Rok vydání : 2001 Počet stran : 160 Vydal: Euromedia Group, k.s. - Ikar, Praha Stav: velmi dobrý stav Náš kód: B12326m1 Název: Za všechno se platí Aukce prodejce wwANT…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY