Příprava na manželství eBook

Fatimma.cz Příprava na manželství Image

INFORMACE

Hledáte knihu Příprava na manželství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Aleš Opatrný? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Příprava na manželství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,12 MB

ISBN: 9788071953883

POPIS
„Ten, kdo žije dlouho v manželství, ví, že bez odpuštění to nejde. Jinak by se z manželství stala permanentní válka... Anebo nebezpečné a nepříjemné odcizování se, kdy se už jeden na druhého nezlobí, ale ani neodpouští, nedělají si nic vyloženě zlého, ale dobrého také ne. Na druhou stranu: překonané těžkosti, překonané rozbroje, smíření po hádkách jsou cennými stavebními kameny vztahu. Zkušenost, že lze překonat to, co se snažilo dvojici rozdělovat, je velkou pomocí při každé další roztržce. Odpuštění v manželství není jen užitečná a praktická věc, ale také jeden z důležitých prvků, kterými se tento vztah dále buduje.“Příprava na manželství z pera P. Aleše Opatrného se nabízela po mnoho let jako pomůcka pražského Pastoračního střediska a posloužila již bezpočtu snoubenců a manželských párů. Ani po letech neztratila svou aktuálnost, proto autor na základě svých zkušeností z pastorace text upravil a doplnil, takže vychází poprvé v knižní podobě.
STÁHNOUT ČÍST
Příprava na manželství a rodičovství · Rodinné centrum
Příprava na manželství z pera P. Aleše Opatrného se nabízela po mnoho let jako pomůcka pražského Pastoračního střediska a posloužila již bezpočtu snoubenců a manželských párů.Ani po letech neztratila svou aktuálnost, proto autor na základě svých zkušeností z pastorace text upravil a doplnil, takže vychází poprvé v knižní podobě.
Manželství a rodina | Společná příprava na život v manželství
Příprava na manželství. Pět večerů se skvělou atmosférou při svíčkách a pořádnou večeří - chceme, abyste si kurz užili! Po večeři následuje živá, vtipná, ale především praktická promluva na jedno z pěti témat kurzu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY