Kajínek eBook

Fatimma.cz Kajínek Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kajínek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kajínek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,38 MB

ISBN: 9788025310250

POPIS
Odsouzen na doživotí. Je Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják? Byl jeho útěk z vězení na Mírově snahou o obnovení případu nebo mu šlo o zastrašení a ovlivňování svědků? Vězeň nemá co ztratit a kromě sebe nevěří nikomu, ani mladé advokátce, která se mu snaží pomoci. I ona však velmi brzy zjistí, jak nebezpečné je vyptávat se! V jeho případu je stále mnoho dohadů a nejasností. Dozvíme se odpovědi alespoň na některé z nich a dojde k objasnění dosud utajovaných skutečností? Podle stejnojmenného filmu.
STÁHNOUT ČÍST
Jiří Kajínek - Aktuálně.cz
Kajínek sám je charismatický málomluvný sportovec bez bázně a hany, propůjčovaný nezbytným "cool" momentům, takže si stihne zasouložit, kličkovat mezi kulkami alá Neo a dovolí divákovi upřímně vyprsknout smíchy při neskutečně trapném momentu prvního setkání s Klárou.
Jiří Kajínek - iDNES.cz
Jiří Kajínek (* 11. 1. 1961) byl v červnu 1998 za dvojnásobnou nájemnou vraždu a jeden pokus vraždy byl odsouzen k doživotnímu trestu. V květnu 2017 dostal od prezidenta Miloše Zemana milost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY