Tintin a alf-art eBook

Fatimma.cz Tintin a alf-art Image

INFORMACE

Tintin a alf-art je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hergé. Přečtěte si s námi knihu Tintin a alf-art na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Tintin a alf-art.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,68 MB

ISBN: 9788000046655

POPIS
Poslední, čtyřiadvacátý sešit Tintinových dobrodružstvíPoslední Tintinovo dobrodružství vzniklo celých 54 let poté, co se v Belgii slavný reportér a jeho psík Filuta poprvé vydali na dobrodružnou cestu do tehdejšího revolučního Ruska. Tintin a alfart tvoří jakýsi velký otazník, protože tento příběh zůstal nedokončený. Jeho autor belgický kreslíř Hergé během práce zemřel.Pro příznivce Tintina a sběratele komiksů je vydání tohoto příběhu událostí, protože se jím završuje kompletní vydání Tintinových dobrodružství v češtině.
STÁHNOUT ČÍST
Tintin a alf-art od 126 Kč - Heureka.cz
TINTIN A ALF-ART - Hergé. Poslední Tintinovo dobrodružství vzniklo celých 54 let poté, co se v Belgii slavný reportér a jeho psík Filuta poprvé vydali na dobrodružnou cestu do tehdejšího revolučního Ruska.
Tintin a Alf-art | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Tintinova dobrodružství #24: Tintin a alf-art (2. vydání) -(3.5) | Albatros (Albatros Media a.s.) | série Tintinova dobrodružstvíPoslední Tintinovo dobrodružství vzniklo celých 54 let poté, co se v Belgii slavný reportér a jeho psík Filuta poprvé vydali na dobrodružnou cestu do tehdejšího revolučního Ruska.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY