Tintin a alf-art eBook

Fatimma.cz Tintin a alf-art Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tintin a alf-art! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tintin a alf-art a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Tintin a alf-art.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,35 MB

ISBN: 9788000046655

POPIS
Poslední, čtyřiadvacátý sešit Tintinových dobrodružstvíPoslední Tintinovo dobrodružství vzniklo celých 54 let poté, co se v Belgii slavný reportér a jeho psík Filuta poprvé vydali na dobrodružnou cestu do tehdejšího revolučního Ruska. Tintin a alfart tvoří jakýsi velký otazník, protože tento příběh zůstal nedokončený. Jeho autor belgický kreslíř Hergé během práce zemřel.Pro příznivce Tintina a sběratele komiksů je vydání tohoto příběhu událostí, protože se jím završuje kompletní vydání Tintinových dobrodružství v češtině.
STÁHNOUT ČÍST
Tintin and Alph-Art (The Adventures of Tintin): Amazon.co ...
TINTIN A ALF-ART - Hergé. Poslední Tintinovo dobrodružství vzniklo celých 54 let poté, co se v Belgii slavný reportér a jeho psík Filuta poprvé vydali na dobrodružnou cestu do tehdejšího revolučního Ruska.
Tintinova dobrodružství: Tintin a alf-art - všechna vydání ...
Tintin a alf-art tvoří jakýsi velký otazník, protože tento příběh zůstal nedokončený. Jeho autor belgický kreslíř Hergé během práce zemřel. Tvoří jej jen několik rozpracovaných stran, dále množství črt, nákresů a neúplný scénář.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY