WC Pocket Revue eBook

Fatimma.cz WC Pocket Revue Image

INFORMACE

Trávit čas knihou WC Pocket Revue! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu WC Pocket Revue a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: WC Pocket Revue.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,94 MB

ISBN: 9788027101030

POPIS
Život se stomií může potkat kohokoliv a jedním z předpokladů dalšího kvalitního života je pozitivní přístup ke světu, trocha nadsázky a hlavně humor, který pomáhá situaci zlehčit. Příběhy, které Boris Hybner, sám stomik, v knize vypráví a doprovází svými kresbami, vás přesvědčí o tom, že ani ve složitých životních situacích by se člověk neměl brát moc vážně.
STÁHNOUT ČÍST
Wc kniha hostu levně | Mobilmania zboží
WC Pocket Revue - Hybner Boris . Život se stomií může potkat kohokoliv a jedním z předpokladů dalšího kvalitního života je pozitivní přístup ke světu, trocha nadsázky a hlavně humor, který pomáhá situaci zlehčit. Příběhy, které Bori...
Biografie film - životní příběhy slavných herců a hereček ...
WC pocket revue. Datum: 2. 5. 2016 / Boris Hybner / Grada Publishing, a. s./ 88 s., 99 Kč / O tom, že život se stomií není nutné brát vážně, píše Boris Hybner v této své poslední knize. Stomikem se může stát kdekdo, ale vyrovnat se s tím a umět se stomií žít se naučí jen někteří. Návod, jak na to, najdete v této knize.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY