Moje růžová dobrá jitra eBook

Fatimma.cz Moje růžová dobrá jitra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moje růžová dobrá jitra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moje růžová dobrá jitra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Moje růžová dobrá jitra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,52 MB

ISBN: 8072365290

POPIS
V předmluvě ke své třetí dobrojitřní knížce Václav Větvička prozradil zdroj inspirací ke svým nedělním rozhlasovým pořadům: je to jeho původní obor, botanika, díky jemuž prochodil kdejaký známý i zapomenutý kout naší země, české i moravské. A v Dobrých jitrech se pak spravedlivě podělil o své dojmy z takových koutů a zákoutí: dvě jitra byla česká, dvě moravská. Blata a Bozeňsko, Pálava a povodí Svratky – pokud nevíte, kde takové Bozeňsko leží, je o důvod víc, abyste Větvičkovu růžovou dobrojitrnickou knížku otevřeli.
STÁHNOUT ČÍST
Václav Větvička (botanik) - Wikipedie
O čem je kniha Moje růžová dobrá jitra? V předmluvě ke své třetí dobrojitřní knížce Václav Větvička prozradil zdroj inspirací ke svým nedělním rozhlasovým pořadům: je to jeho původní obor, botanika, díky jemuž prochodil kdejaký známý i zapomenutý kout naší země, české i moravské.
Moje růžová dobrá jitra - bazar | Databáze knih
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Od pondělí 27. dubna bude možné v běžné provozní době v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY