Washi pásky eBook

Fatimma.cz Washi pásky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Washi pásky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Washi pásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Washi pásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,24 MB

ISBN: 9788075291332

POPIS
Barevná dekorativní washi páska je nejlepším přítelem každé tvořivé duše. Je z papíru, snadno se používá, vypadá báječně a výtvarný svět vzala ztečí/b>. Ať už washi pásku dávno znáte a oblíbili jste si ji, nebo jste ve světě takového zdobení nováčky, tato kniha plná nápadů vám určitě dodá inspiraci. Nové techniky tvoření a zdobení s touto oblíbenou páskou vám po krocích objasní krásně aranžované fotografi cké návody, s jejichž pomocí můžete vlastnoručně vyrobit více jak 101 výtvorů. Zjistíte, jak plně využít jedinečné výhody této nové dekorativní pomůcky, vyrobíte si hezká přáníčka, zabalíte dárky, připravíte stylový večírek, vytvoříte fotorámečky, hračky, bižuterii a další poklady!
STÁHNOUT ČÍST
Nový způsob dekorace - www.washipasky.cz
Morris & Co. - mt washi pásky a jiné radosti Tuto sezónu a doufám, že nejen na krátkou dobu, se k nám vracejí ikonické vzory od Williama Morrise (1834-1896), který byl největším designérem a umělcem hnutí Arts & Crafts, které bylo založeno roku 1887.
Washi pásky | Kreativní hrátky
Washi pásky. Lepící pásky jsou z tenkého Washi papíru. Lepidlo na nich je velmi kvalitní. Velmi dobře drží, je odolné proti vodě a pásky lze opakovaně odlepovat a přilepovat. Pásky mají jemnou strukturu jako tkané látky. Jsou hebké na dotek i na pohled, dodává jim to příjemný 3D efekt.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY