Modrá sféra eBook

Fatimma.cz Modrá sféra Image

INFORMACE

Hledáte knihu Modrá sféra? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Jeffery Deaver? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Modrá sféra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,94 MB

ISBN: 9788073036768

POPIS
V této strhující knize se Jeffery Deaver vydává do světa počítačových hackerů a pohybuje se v něm se svou typickou bravurou a samozřejmostí. Díky napínavému ději a geniální detektivní zápletce zasazené do prostředí nejmodernějších technologií čtenář navždy změní svůj pohled na obyčejný počítač.V počítačovém ráji v Silicon Valley umírají lidé rukou sadistického počítačového hackera s přezdívkou PHATE. Ten proniká do jejich počítačů, narušuje jejich životy a s mrazivou rafinovaností je láká do osidel smrti. Šéf oddělení počítačových zločinů státní policie v San José proto v zoufalství propouští z vězení hackera Wyatta Gillettea a navzdory hlasitým protestům ostatních zaměstnanců oddělení se ho snaží přimět ke spolupráci na vyšetřování. Gillette se poté s posedlostí příznačnou pro počítačové hackery marně snaží vystopovat vražedný počítačový virus PHATE. Jeho úsilí nezůstane bez odezvy: PHATE zasazuje týmu citelnou ránu, když zavraždí jednoho z jeho členů - počítačového „kouzelníka“ a průkopníka spletitého labyrintu počítačových sítí. Vyšetřování pak nabírá ještě zběsilejší tempo. Spojenectví Gillettea a detektiva Franka Bristola, kriminalisty ze staré školy, který je zvyklý na osvědčené vyšetřovací postupy, je zprvu nelehké. Proti nim však stojí nelítostný a geniální zabiják PHATE, takže se oba musí vydat ze všech sil, aby šílence zastavili.Románem Modrá sféra Jeffery Deaver znovu potvrzuje oprávněnost své pověsti „mistra časovaného napětí“. Kniha je brilantní charakteristikou zločinu v informační éře a autor v ní nešetří napětím ani početnými zvraty.
STÁHNOUT ČÍST
Modrá sféra Jeffery Deaver Domino, Ostrava | Aukro
travní směs Sahara má od ostatních trav jinou barvu - extrémně zelenou až do modra. Pokud byste ji zasel do stávajícího trávníku, bude rozdíl v barvě patrný a měl byste „flekatý" trávník. Proto se nedoporučuje dosévat Saharu do již stávajících trávníků z jiné směsi.
Modrá sféra (Jeffery Deaver) | Detail knihy | ČBDB.cz
Modrá sféra byla moje druhá "deaverovka" a orptoti té první (Hodinář) nebyl tak naplněna zvraty, na druhou stranu příběh ze zajímavého prostředí, i když ta it mluva mi chvílema dělala značné problémy, nicméně jsem se něco zajímavého dozvěděl (na druhou stranu knížka z roku 2001 co se týče je už poněkud zastaralá)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY